SIGG dětská lahev Donald 400 ml

549 

Kvalitní dětská lahev na pití SIGG.

Není skladem

Popis

Lahev z dětské kolekce roku 2017 s motivem pohádky Kačer Donald na červeném pozadí. Dětský uzávěr s transparentním ochranným kloboučkem

Lahve SIGG jsou vyráběny z jediného kusu hliníku, což jim dodává dokonalou těsnostpevnosttrvanlivost a to při nízké hmotnostiVnitřní povrch je upraven speciální patentovanou technologií EcoCare, která je zdravotně a hygienicky nezávadná, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žádné pachy ani chutě a při promáčknutí lahve se flexibilně přizpůsobí novému tvaru, neoloupe se. Používáním lahví SIGG snižujete svou ekologickou stopu – chráníte životní prostředí.
Dětské lahve jsou velikostně koncipovány tak, aby se vešly do každého baťůžku či aktovky. Použitý materiál – hliník, zajišťuje velkou odolnost při případných pádech. Patentovaná vnitřní vrstva EcoCare zajišťuje, že nápoj nepřijde do kontaktu s hliníkem. Dětský uzávěr je jednoduchý na používání i pro ty nejmenší a zároveň bezpečný, neboť bez uzavření pítka nelze zpět přiklopit klobouček. Klobouček si můžete vybrat samostatně a k lahvičce jej snadno připevnit, k dispozici je 11 různě barevných motivů.
Průměr hrdla je stejný u všech lahviček SIGG, uzávěry lze tedy volně zaměňovat.


  • Materiál: hliník + spec. vnitřní vrstva SIGG EcoCare
  • Objem: 0,4 l
  • Váha: 118 g
  • není vhodné na perlivé nápoje
  • určeno pro nápoje o teplotě do 40° C

Vnitřní vrstva EcoCare – velmi tenká (40 mikronů) vrstva polymeru nanesená na celý vnitřní povrch lahve v podobě jemného prášku a následně vypálením při teplotě 200° C neoddělitelně spojena s tělem lahve. Díky této vrstvě nepřijde nápoj do kontaktu s hliníkem – nemusíte se tedy obávat nežádoucí metalické pachutě. Vrstva je inertní, nepřejímá žádné pachy ani chutě a usnadňuje čištění lahve. Neobsahuje žádné ftaláty, BFA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA.

flaschenfunktionen.png

Katalogové číslo: 8618.80 Kategorie: , Štítky: ,