Thermos – termoska pro sportovce 800 ml červená

738 

Design termosky reaguje na potřeby sportovců – rychlé doplnění tekutin, snadné a rychlé otevírání a zavírání, jednoduchá údržba – snadné omytí po použití energetických nápojů.

Není skladem

Popis

Příjem tekutin je během sportu velmi důležitý. Nerezová vakuově izolovaná termoska Thermos Sport udržuje nápoj při požadované teplotě po dlouhou dobu. Design termosky reaguje na potřeby sportovců – rychlé doplnění tekutin, snadné a rychlé otevírání a zavírání, jednoduchá údržba – snadné omytí po použití energetických nápojů. Termoska je dodávána s praktickým pouzdrem pro snadné nošení na hřiště. Pouzdro má kromě držátka také popruh přes rameno.

Nápoj je možné pít přímo z termosky – bez nalévání do šálku. Uzávěr termosky umožňuje vysoký průtok nápoje pro rychlé doplnění teplých či studených tekutin např. během sportovních přestávek.

Termosku lze jednoduše otevřít a uzavřít otočením o 180°. Tvar a materiál uzávěru byl navržen tak, aby se termoska nechala snadno otevřít a zavřít i s opocenou rukou.

Termoska dokáže udržet nápoj při konstantní teplotě po dlouhou dobu. K dosažení nízké teploty nápoje je možné využít kostek ledu, které jednoduše projdou širokým hrdlem (4 cm). Možnost zchlazení nápoje oceníte během letních měsíců při venkovních sportech.

Pouzdro je dodáváno společně s termoskou. Stačí si vzít na hřiště pouze termosku, batoh není potřeba. Termosku můžete držet pouze v ruce za držátko nebo nést přes rameno. Během pití nápoje se pouzdro nemusí sejmout. Pouzdro je jednoduché na údržbu – snadné sejmutí (suchý zip) a ruční mytí.

Praktický design uzávěru a těsnění termosky umožňuje snadné omytí.

  • Objem: 800 ml
  • Výška: 300 mm
  • Průměr: 75 mm (85 mm včetně řemínku víčka)
  • Průměr hrdla: 45 mm
  • Hmotnost: 430 g (500 g s pouzdrem)
  • Udrží horké: Není určeno pro horké (vařící) nápoje – může dojít k opaření
  • Udrží teplé: 14 hodin
  • Udrží studené: 18 hodin
Katalogové číslo: FFD-800F-R Kategorie: , Štítky: , ,