Termosky jsou skvělá věc při cestování, rybaření, lyžování, ale i outdoorových aktivitách. V zimních dnech se díky nim zahřejete teplým nápojem a v létě vám pomůžou s osvěžením. Mnohé z nich udrží teplý nápoj až 12 hodin studený nápoj až po dobu 24 hodin. Outdoorové termosky jsou především odolné a některé i velice lehké. V naší nabídce najdete termosky mnoha barev, termosky na které se můžete spolehnout v každé situaci. Některé mají šroubovací uzávěr, jiné tlačítkový a většina je opatřena šálkem na pití. Vybírat u nás můžete z termosek různých objemů, od 300 ml až do 1900 ml.

Vybrali jsme pro Vás TOP5 outdoorových termosek z naší nabídky:

1. Outdoorová termoska Thermos FFX

Tato termoska Thermos je bez nadsázky světovou špičkou na poli outdoorových termosek. Termosku s lepšími paremetry v naší nabídce momentálně nenaleznete. Je navržena do horského prostředí, je vysoce odolná proti nárazům, má skvělé izolační vlastnosti a velice nízkou hmotnost. Nabízíme jí ve dvou variantách 500 ml a 900 ml.

Thermos – outdoorová termoska Mountain FFX 0,9l hnědá

 

 2. Termoska Stanley Legendary Classic 1l

Toto je opravdová legenda mezi klasickými termoskami. Tento model slouží dobrodruhům již od roku 1913. Dodnes vypadá stále stejně, je jen trochu vylepšená. Je o 30% lehčí než původní termoska a vnější stěna je o něco odolnější. Jve odolná vůči korozi, povětrnostním vlivům a opotřebení.

Termoska Stanley Legendary Classic 1l

 

3. Termoska LifeVenture Vacuum Flask

Termosky LifeVenture mají velmi dobrý poměr cena/výkon. Tepelná indukce vakua zajišťuje optimální izolační výkon. Víčko se dá používat jako šálek. Tyto termosky nabízíme ve čtyřech variantách 300 ml, 500 ml, 700 ml a 1000 ml.

Termoska LifeVenture Vacuum Flask
Termoska LifeVenture Vacuum Flask

 

4. Termoska GSI Outdoors Glacier Stainless

Spolehlivá outdoorová termoska pro milovníky dokonalého designu. Udrží obsah horný nebo studený po dobu až 30-ti hodin. Termosku nabízíme v různých barevných variantách (oranžová, modrá a zelená) a ve dvou velikostech o objemu 500 ml a 1000 ml.

Termoska GSI Outdoors Glacier Stainless
Termoska GSI Outdoors Glacier Stainless

 

5. Odolná termoska s madlem Thermos WORK

Jestliže potřebujete skutečně extrémě odolnou termosku, pak toto je pro vás ta správná volba. Termoska Thermos WORK byla navržena do extrémních pracovních podmínek. Dno termosky je chráněno masivní patkou, tělo termosky je opatřeno dvěma gumovými nárazníky. Odolné madlo a nerezový šálek zajišťuji dlouhou životnost.

Odolná termoska s madlem Thermos WORK
Odolná termoska s madlem Thermos WORK